Тақырыбы: |
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні,айы: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.2.1.12 алгебралық өрнектерді ортақ көбейткішті жақша сыртына шығару және топтау тәсілдері арқылы көбейткіштерге жіктеу |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқушылар көпмүшені көбейткіштерге жіктеу жайлы түснік алады, оны шығаруда пайдаланып көбейткіштерге жіктеуді үйренеді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: Көпмүше және оларға амалдар қолдану, көпмүшені көбейткіштерге жіктеу тәсілін еске түсіре отырып, есептер шығару біліктілігін арттыру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: Оқушылардың бірмүше, бірмүшенің стандарт түрі, көпмүше және оларға амалдар қолдану, көпмүшені көбейткіштерге жіктеу жөнінде алған білімдерін тиянақтайды |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы(2-5 минут) |
Сабағымызды бастамас бұрын өткенді қайталап алайық. жаңа сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. .Амандасу, санау арқылы топқа бөлу Оқушылар санау бойынша топқа бөлінеді 1. Көпмүше дегеніміз не? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы |
Тақтада есептер шығару. № 16.3-№16.9 Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығару, топтау тәсілін қолданып орындайды. |
Оқулық Аудиодиск: 1.2.1 : 1.2.3: осымша тапсырма:1.2. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы |
Бекіту:
Формулалар
Жауабы: F, G, D, E, C, B, A, H Бағалау: Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл. Қорытындылау. Рефлексия. Үйге тапсырма: №
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қосымша ақпарат |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қорытындылау |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеу
Полная версия материала