Сабақ тақырыбы |
Біз қалай тамақтанамыз? |
||||
оқумақсаттары |
1.3.1.1.көрнекі материалдарды зерделеу арқылы ежелгі адамдардың өмірі туралы әңгімелеу 1.1.4.2.тамақтану режимін сақтаудың қажеттілігін түсіндіру |
||||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар:Ежелгі адамдар мен қазіргі адамдардың тамақтану ретін ажырата алады Оқушылардың басым бөлігі:Тағамдар мен сусындарды ажыратады. Пайдалы және зиянды тағамдар мен сусындарды ажырата алады Кейбір оқушылар:.Тамақтану режимін сақтаудың адам денсаулығы үшін пайдалы екенін түсіндіре алады |
||||
Бағалау критерийлері |
|
||||
Тілдік мақсаттар |
Тағам - еда - food Сусын - напиток – drink Көкөністер-жемістер - овощи-фрукты - fruitsvegetables |
||||
Құндылықтарды дарыту |
- Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау; - Жауапкершілік ұғыну -Сыйластық, өзара түсіністікті мәдениеттілікті қалыптастыру -Тамақтану режимін сақтауға және ысырап қылмауға тәрбиелеу |
||||
Пәнаралық байланыстар |
жаратылыстану, көркем еңбек |
||||
АКТ қолдану дағдылары |
Бейнекөрсетілім, Smart Art бағдарламасымен топтастыру тапсырмалары |
||||
Бастапқы білім |
Көне жазба, Алтын адам, Бәйтерек – өмір ағашы |
||||
Сабақбарысы |
|||||
Сабақтыңжоспарланғанкекезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы 6 мин |
Көңілді шеңбер. Қол алысып, қәне, біз, Денсаулықтың арқасы
Топқа бөлу: «Сиқырлы себет»
Кіріспе: Топтық жұмыс: Сәйкестендіру Пайдалы тағамдар Зиянды тағамдар ( Smart Art бағдарламасымен интербелсенді тақтада орындау) |
«Сиқырлы себет» Сәйкестен-діру кестесі Smart Art |
Публикации
Наши олимпиады