Бөлім |
Мен зерттеушімін |
|||||
Педагогтің аты-жөні |
М.Ж.Селибаева |
|||||
Күні: 06.09.2022ж |
Пәні: жаратылыстану |
|||||
Сыныбы: 2А |
Қатысушылардың саны: |
Қатыспағандардың саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы |
Əлемдегі барлық жаңалықты қайдан білуге болады? |
|||||
Оқу бағдарламасына сəйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1 қоршаған əлем құбылыстары, процестері мен нысандарын зерделеуге қажетті жағдайларды жəне зерттеушінің тұлғалық қасиеттерін анықтау; 2.1.2.1 «ақпарат көзі» ұғымын жəне оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру. |
|||||
Сабақтың мақсаттары |
Зерттеу жүргізу үшін қажетті тұлғалық қасиеттер мен ақпарат көзін анықтау. |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің іс-əрекеті |
Оқушының іс-əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
І. Сабақтың басы (10–12 мин) |
Оқушылармен сəлемдеседі. Сабаққа келмеген оқушыларды белгілейді. Оқушылардың сабаққа дайындықтарын тексереді. Сабақтың мақсатымен таныстырады. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастырады. Күн ғажайып болсын! Қарапайым, үйлесімді болсын! Қателіктер болмасын, Жүздерің бал-бұл жайнасын! |
Мұғаліммен сəлемдеседі. Сабаққа дайын екендіктерін жеткізеді. Мұғалімді тыңдайды. Сабаққа зейіні артады. Сыныпта жағымды ахуал қалыптасады. |
Əрбір оқушының сабақ алдындағы көңіл күйін бағалайды. |
|
||
|
Мұғалім оқушыларға «Жаратылыстану» оқулығымен танысуды ұсынады. – Балалар, сендердің əрқайсысыларыңның алдарыңда оқулықтар жатыр. Мұқабасы мен түптемесіне қараңдар. Мұқабада басылым туралы негізгі деректер берілген. Мұқабаны ашыңдар. Бұл өңірбет – мұқаба |
Оқулықпен танысады. «Оқулықты арнайы қаптамамен қапта. Оқулығыңа өз есіміңді жаз. Бетбелгің болсын. Оқулық парақтарының арасында қарындаш, қалам жəне басқа да заттарды салма. Бұрыштарын майыстырма, жыртпа, сурет |
|
|
Жаратылыстану 2 сынып ашық сабақ
Полная версия материала